Zacznij się uczyć angielskiego. Zobacz ofertę >
ELLA
Elearning w firmie

Platforma elearningowa dla firm – dlaczego warto wdrożyć?

Platforma elearningowa dla firm

Platforma elearningowa dla firm może okazać się nieocenionym rozwiązaniem – zwłaszcza w większych organizacjach, gdzie koszty kursów stacjonarnych języka angielskiego mogą być barierą do wejścia w tenże benefit. Nowoczesne rozwiązania elearningowe oferujące również moduł grywalizacji okazują się nawet skuteczniejsze niż zajęcia stacjonarne z lektorem. Wraz z rozwojem technologii i coraz nowszymi możliwościami, platformy elearningowe do nauki języka angielskiego stały się ciekawym i skutecznym narzędziem do nauki.

Jedną z największych zalet wdrożenia platformy elearningowej do nauki angielskiego w firmie jest nieograniczony dostęp do możliwości nauki oraz elastyczność. Indywidualny tok nauczania powoduje, że każdy uczestnik kursu może w swoim tempie przyswajać wiedzę – i jest w tym nieograniczony czasowo. Tym samym niwelujemy koszty związane z odwoływaniem zajęć stacjonarnych z lektorem – co w przypadku kursów firmowych zdarza się nagminnie. Co więcej, dla osób które potrzebują nieco więcej czasu, aby przyswoić materiał (osoby starsze, osoby które nigdy nie uczyły się innego języka, cierpiące na dysleksję, dysortografię) elearning pozwala powtarzać te same ćwiczenia kilkukrotnie – wzmacniając proces zapamiętywania. Rezultaty bywają zadziwiająco dobre.

Ekologiczny elearning

Elearning wspomaga również walkę z globalnym ociepleniem. Zużycie energii dzięki elearningowi może spaść nawet o 90%, a emisja dwutlenku węgla o 85%.

Ciągła aktualizacja materiałów na platformie elearningowej zapewnia, że lekcje są angażujące i ciekawe – ale nie tylko jakość szkolenia ma na to wpływ. Grywalizacja to teraz już konieczność w przypadku kursów elearningowych. Motywacja to kluczowy element do przyswajania nowej wiedzy, a nowoczesne systemy elearningowe ciągle doskonalą elementy grywalizacyjne tak, aby maksymalizować zaangażowanie uczestników w kurs. Pamiętajmy jednak, że grywalizacja to coś więcej niż tylko zdobywanie punktów – to zaawansowany system motywacyjny składający się z wielu elementów pobudzających zewnętrzną motywację. Jeżeli platforma elearningowa oferuje jedynie zdobywanie punktów to oznacza, że nie jest ona skutecznym narzędziem do pobudzania motywacji i zaangażowania.

Niewątpliwie dla osobowości nieco bardziej introwertycznych, platforma elearningowa będzie wygodniejszą formą nauki, gdyż zniwelowany jest stres związany z wypowiadaniem się w grupie. Co więcej w przypadku firmowych kursów języka angielskiego bywa tak, że wstydzimy się wypowiadać na zajęciach, gdyż nie chcemy zostać negatywnie ocenieni przez naszych współpracowników czy nawet naszego szefa. Elearning to narzędzie, gdzie każdy dostosowuje tempo nauki do swoich możliwości.

Employer branding

Atrakcyjna marka pracodawcy potrafi znacząco zmniejszyć koszty zatrudniania – nawet o 43%!

Platforma elearningowa w firmie może zostać wykorzystana jako narzędzie employer brandingowe. Komunikujmy kandydatom, że jako pracodawca ciągle wspieramy możliwości rozwoju pracowników. Tym niskokosztowym sposobem, wzmacniamy naszą markę pracodawcy na rynku. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które możemy wdrożyć dla całej organizacji, nie tylko dla wybranych. Wdrażając elearning do nauki angielskiego dla wszystkich pracowników, komunikujemy że nasza organizacja promuje stały rozwój.

Koszty dostępu do platformy elearningowej dla firmy to oszczędność nawet 90% kosztów szkoleń językowych.


Wdrożenie platformy elearningowej w firmie

Wdrożenie platformy elearningowej ELLA w organizacji jest niezmiernie proste, a intuicyjny design samego narzędzia powoduje, że dodatkowe szkolenia są zbędne. Co więcej, dostęp dla swojej firmy możesz uruchomić z dnia na dzień! ELLA zapewnia pełne wsparcie podczas procesu onboardingowego.

Platforma elearningowa może zostać wdrożona w firmie zarówno jako samodzielne narzędzie, jak i jako narzędzie wspierające blended-learning czyli połączenie zajęć stacjonarnych z platformą elearningową.

Platforma elearningowa ELLA w pigułce

Platforma elearningowa ELLA wdraża wyjątkowe rozwiązania dla pracodawców i pracowników. Unikalne ułożenie materiału oraz jego prezentacja powodują zwiększenie efektywności uczenia się, a rozbudowana grywalizacja zapewnia pracownikom ciągłą motywację do dalszej nauki. Dzięki panelowi pracodawcy, można na bieżąco śledzić postępy uczestników kursu. ELLA zamienia naukę w zabawę i przyjemność, a co więcej – z platformy może korzystać cała rodzina! Najmłodsi mogą ćwiczyć swoje zdolności językowe na kursie dla początkujących. Różnorodność tematów i materiałów na platformie elearningowej ELLA powoduje. że każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź jak wygląda nauka z ELLA.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat platformy elearningowej ELLA lub chcesz skontaktować się ze mną osobiście? Napisz wiadomość na hr@ellalanguage.com a w tytule wiadomości umieść moje imię i nazwisko – email zostanie przekierowany bezpośrednio do mnie.

Rozpocznij kurs Business English na platformie ELLA

Ewa Andrukiewicz

English language expert 🚀Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Pomogę bezproblemowo wdrożyć platformę elearningową do nauki angielskiego ELLA do każdej organizacji. 🔥

Add comment

angielski online

Subskrybuj | YouTube