Zacznij się uczyć angielskiego. Zobacz ofertę >
ELLA

Współpraca ze szkołą językową — kursy indywidualne

Współpraca ELLA ze szkołą językową — kursy indywidualne: case study

Prowadząc zajęcia języka angielskiego ciągle poszukujemy nowych, ciekawych materiałów dla naszych uczniów. Wszyscy wiemy, że sam podręcznik nie wystarcza, aby efektywnie przekazać wiedzę potrzebną do opanowania języka. Podręcznik również nie uwzględnia indywidualnych potrzeb ucznia. Niektórzy nasi uczniowie będą potrzebowali przerobić znaczenie więcej ćwiczeń, aby zrozumieć czas Present Continuous, a inni zrozumieją go w mig. W podręczniku znajdziemy bardzo ograniczoną liczbę ćwiczeń z danych zagadnień

Aby umożliwić uczniom różnorodność przy nauce języka angielskiego, szkoły językowe często decydują się na współpracę właśnie z ELLA gdzie znajdą tysiące ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych. Wzorcowym przykładem naszej współpracy ze szkołą językową oferującą zajęcia dla użytkowników indywidualnych jest współpraca ze szkołą 5 o’clock English.

Anita Skrzypczak, właścicielka szkoły językowej 5 o’clock English w Wyszkowie https://www.5oclockschool.com/ chciała zaoferować swoim uczniom więcej możliwości – dostępu do tysięcy ćwiczeń i możliwości doszkalania języka angielskiego również poza zajęciami. Platforma ELLA okazała się strzałem w dziesiątkę.

Powiem szczerze, że na początku byłam trochę sceptyczna do propozycji współpracy ponieważ pomyślałam, że będzie to dla mnie jako szkoły językowej konkurencja. Potem na chłodno pomyślałam, że we współczesnym świecie musiałabym zakazać używania internetu, bo przecież wszędzie są filmiki po angielsku a to też przecież konkurencja. Dziś wiem, że każdy sposób na naukę angielskiego jest dobry, otaczajmy się nim w każdy możliwy sposób. Idąc dalej tym tropem, chcę dodać, że dostępność do angielskiego w dzisiejszych czasach jest tak duża, że grzechem byłoby nie skorzystać z takich dobrodziejstw. Aplikacja ELLA w porównaniu do jej darmowych odpowiedników jest bardzo merytoryczna i ma dużą wartość edukacyjną na każdym poziomie. Dobrze przemyślany system punktacji idealnie motywuje moich uczniów. Zdarza się, że rywalizują pomiędzy sobą. Uczeń raz zachęcony nie chce przestać dokupywać subskrypcji, podczas gdy darmowe programy ulegają zapomnieniu po ok 1-3 miesiącach. Aplikacja ELLA jest zatem doskonałym wsparciem do moich kursów, jako narzędzie pobudzające systematyczność w nauce, a o to przecież nam wszystkim lektorom chodzi. A więc drodzy uczniowie pamiętajcie: im więcej włożycie do tego gara, tym więcej wyjmiecie! Gorąco polecam!

– Anita Skrzypczak
właścicielka szkoły 5 o’clock działającej od 2004r.

Uczniowie również doceniają zalety platformy, która wspomaga ich w zajęciach stacjonarnych.

Aplikacja ELLA, jest najlepszą z używanych przeze mnie do tej pory aplikacji wspierających naukę języka angielskiego. Zaprojektowana w sposób jasny i prosty i konkretny. Zachęca do wysiłku intelektualnego. Aplikacja wspiera moją naukę, pomaga w utrwaleniu już poznanych elementów ale uzupełnia także bieżącą edukację. Jestem bardzo zadowolona z ELLA i zamierzam nadal z niej korzystać.

– Justyna Łyczyszyńska
uczennica szkoły 5 o’clock

Jestem użytkowniczką aplikacji ELLA, pomaga ona w podnoszeniu umiejętności językowych, mobilizuje do nauki, jest godna polecenia każdemu. Korzystam z aplikacji codziennie nie muszę kończyć lekcji, a następnego dnia zaczynam od tego gdzie przerwałam. Dzięki ELLA w każdej chwili mam kontakt z językiem.

– Wioletta Dziewulska
uczennica szkoły 5 o’clock

ELLA to bardzo ciekawie opracowana nauka języka angielskiego, zachęca i motywuje, ja chętnie korzystam z tej aplikacji.

– Dariusz Dziewulski
uczeń szkoły 5 o’clock


Jak wygląda współpraca?

Obecnie, oferujemy dwa modele współpracy. Pierwszy model współpracy, zakłada opłacenie dostępu do aplikacji ELLA przez szkołę językową dla grupy minimum 20 osób, obowiązuje tutaj roczna umowa. Natomiast drugi model współpracy to zniżki dla kursantów na półroczne kursy (nawet do 60%!), gdzie uczniowie mogą sami wykupować dostępy.

Jakie są zalety modelu, gdzie szkoła opłaca dostęp dla uczniów?

Jeśli szkoła opłaca dostęp dla swoich kursantów wówczas ma również dostęp do panelu administracyjnego ze statystykami dotyczącymi aktywności kursantów na platformie. Można wtedy podejrzeć jakie ćwiczenia zostały wykonane, które ćwiczenia uczeń pominął, ile czasu spędził na platformie etc.

Jak mogę podjąć współpracę, jeśli tylko pięciu uczniów jest zainteresowanych?

Wówczas, proponujemy zniżki dla Państwa uczniów.

Czy szkoły publiczne także mogą podjąć współpracę?

Jak najbardziej.

Czy mogę najpierw przetestować platformę?

Chętnie udostępnimy platformę do testowania – zapraszamy do kontaktu.

Czy wiąże się to z dodatkową pracą ze strony szkoły?

Absolutnie nie. W razie jakichkolwiek kłopotów z zalogowaniem się, naliczeniem zniżki etc. uczniowie mogą się kontaktować z naszym działem pomocy, gdzie szybko odpowiemy na wszelkie pytania. Można również zajrzeć na naszą stronę FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań.

Czy jesteście konkurencją dla szkół językowych?

Celem platformy ELLA jest zapewnienie uczniom dodatkowych materiałów i możliwości doszkalania języka angielskiego. Chcemy wspierać Państwa szkoły i ich marki i w tym celu oferujemy również rozwiązanie częściowo white label. W przypadku większej liczby osób możemy umieścić Państwa logo na platformie (zamiast loga ELLA), a także stworzyć dedykowaną stronę do rejestracji użytkowników. Ponadto, samodzielnie nie realizujemy zajęć z lektorem. Zajęcia z lektorem odbywają się tylko przez naszych Partnerów (takich jakimi potencjalnie moglibyście się stać Wy!) – to oznacza że my również możemy pokierować klientów w Waszą stronę.

Co więcej, na rynku istnieje mnóstwo darmowych aplikacji, z których uczniowie czasem korzystają, a nie mają one nic wspólnego z Państwa szkołą. Aplikację ELLA mogą Państwo dostosować wyglądem do potrzeb organizacji i promować ją pod swoim własnym brandem.

Co zyskuje szkoła językowa?

Narzędzie online do nauki języków to w dzisiejszych czasach konieczność. Oczywiście, możemy korzystać z prostych narzędzi takich jak Fiszkoteka czy też Quizizz, aby zaoferować uczniom narzędzie do nauki online, jednak po pierwsze, wymaga to od nas lub lektorów tworzenia nowych materiałów, na co nikt w obecnych czasach po prostu nie ma czasu. Po drugie, są to proste narzędzia o bardzo ograniczonych funkcjonalnościach. Oferując kompleksowe rozwiązania takie jak platforma ELLA uczniowie docenią to „coś” więcej. Element grywalizacji, gdzie uczniowie danej szkoły rywalizują między sobą pozwala również budować poczucie wspólnoty, więzi z daną szkołą i innymi uczniami. Dodatkowo, oszczędzają Państwo czas swój oraz lektorów na przygotowanie dodatkowych materiałów edukacyjnych – ELLA oferuje ponad 55 000 ćwiczeń na platformie.

Jaką wartość dodaną obecnie oferujecie Państwo swoim uczniom?

Czy mogę stworzyć/ingerować w lekcje na platformie?

Program nauczania dostępny na platformie nie podlega edycji. Możemy natomiast, na życzenie szkoły, stworzyć specjalny kurs widoczny tylko dla kursantów danej szkoły. Wówczas, materiały dostarczone przez szkołę wdrażamy na platformę.

SKONTAKTUJ SIĘ z nami jeśli chcesz, by Twoi uczniowie mogli korzystać z aplikacji ELLA: nauczyciel@ellalanguage.com

Zajęcia online

Czy Wasza szkoła chce poszerzyć swoją ofertę o zajęcia online? Poznaj nasze propozycje narzędzi, które można wykorzystać do prowadzenia zajęć zdalnie.

Skuteczna nauka angielskiego na platformie ELLA

Ewa Andrukiewicz

English language expert 🚀Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Pomogę bezproblemowo wdrożyć platformę elearningową do nauki angielskiego ELLA do każdej organizacji. 🔥

Add comment

angielski online

Subskrybuj | YouTube